Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-09-16 11:30:44

Gandalus Giwerso

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 9
Punktów :   

Witaj Przybyszu - Barek Oberrzysty

Witaj przybyszu  w mojej oberży "Ździebełko" . Nazywam się Ignacy Wenderhic i jestem tutaj oberżystą .
Może byś spróbował moich cudownych potraw ?! Jestem pewien , że będziesz zadowolony .

(Możesz teraz tutaj coś zamówić . Wybierz sobie coś z karty i napisz następującego posta : zamawiam "tutaj nazwa"
potrawy i odejmij sobie kwotę pieniężną . Jeżeli nie masz na tyle pieniędzy nie możesz tego zamówić . U oberżysty możesz przechowywać
5 rzeczy . Za jeden dzień przechowywania płacisz mu 5 orenów . Nie liczy się ilość rzeczy ale czas jaki je u niego przechowywujesz . Aby
oddać mu swoją rzecz napisz posta : chciałbym dać do karczmy (nazwa rzeczy) na (ilość dni) . Jeżeli nie zgłosisz się w terminie lub nie
przedłużysz limitu dni za które zapłaciłeś karczmiarz zabierze ci twoje rzeczy . Możesz je odkupić wtedy za 50 orenów . Jeżeli byś chciał
przedłużyć termin przechowywania piszesz następnego posta : przedłużam ilośc dni przechowywania moich rzeczy o (tutaj ilośc dni) . Jeżeli
miał/abyś pytania kieruj je do Ratuszu w mieście Altegora .
)

piwo (mały kufel) - 5 orenów
regenracja życia : 0 %
alkohol : 5 % (2 godziny trwania)

piwo (zwykły kufel) - 10 orenów
regenracja życia : 0 %
alkohol : 10 % (3 godziny trwania)

piwo (duży kufel) - 20 orenów
regenracja życia : 0 %
alkohol : 25 % (6 godziny trwania)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.zsbrzostek.pun.pl www.assamitesclan.pun.pl www.crazypigs.pun.pl www.ziolo-thc.pun.pl www.gsmteam.pun.pl