Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-09-15 21:41:52

Gandalus Giwerso

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-15
Posty: 9
Punktów :   

Czym jest Murmia / O grze

Pewnego dnia zostałem natchniony . Pomyślałem : cóź , trzebaby było zrobić jakieś ciekawe forum ... i wpadł mi do głowy świetny pomysł ! Pomyślałem o świecie gdzie wszystko jest możliwe , gdzie można pogadać z kolegami oraz trochę powalczyć . Więc stworzyłem świat Murmia w którym to wszystko będzie możliwe . Murmia (słowo) nic nie znaczy .
Tego wieczoru jak wiele innych nazw (choćby mój login) wymyśliłem z nadzieją , że uda mi się coś zrobić do końca (przyznam szczerze , że zrobiłem wiele forumowych gier i żadnej z nich nieudało mi się skończyć) . W grze możecie wybrać wiele (wręcz bardzo wiele) historii swojego wcześniejszego życia (w tej grze wczuwacie się w swoją postać i wybieracie jej historię np. został sierą , jako student studiował magię , alchemię , coś takiego) . Jest wiele ścieżek , którymi możecie podążać . Gra przejawia także wolność wyboru (np. po kradzierzy możesz zapłacić lub stawić opór) . Twoja postać będzie mogła rozwijać swoją siłę , zdolności magiczne a także wiele , wiele innych atrybutów . Jedynym minusem tego forum jest to , że w poniedziałki jest czynne od godz. 16 : 30 do 19 : 45 , we wtorki , środy , czwartki od godz. 18 : 30 do godz. 20 : 00 a w soboty i niedziele od godz. 12 : 00 do godz. 15 /przerwa/ potem od godz. 17 : 00 do godz 21 : 00 . Muszę dbać o forum i nie mam zwykle czasu na jego odwiedzanie dlatego muszę je zamykać . Lecz kiedy znajdę jakieś osoby które się zajmą nadzorowaniem forum w określonym czasie zmienię podział godzin . Wracając do gry można zdobyć pracę , wiedzę oraz inne ciekawe rzeczy . Jest wiele różnorodnych sklepów z których możecie korzystać . Wszysto to na wyciągnięciu ręki wystarczy tylko nie łamać regulaminu strony .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ksbook.pun.pl www.108bu.pun.pl www.maxinf.pun.pl www.tibiacc.pun.pl www.virtuning.pun.pl